Varta Promotive Black 6V 70Ah 300A 070 011 030

Pólovanie
pravé

• Spokojnosť.
  • , zakúpené v Battery Import

• Môj Barkas 901/V má elektroinštaláciu o napätí 6V a v blízkej predajni akumulátorov taký nemali, preto som volil kúpu týmto spôsobom.

Akumulátor som inštaloval do auta, zatiaľ spoľahlivo štartuje, no na hodnotenie treba dlhší čas. Predošlý mi vydržal 6 rokov, takže keď mi toľko bude slúžiť aj tento, potom budem spokojný.

• žiadne!

S produktom som nadmieru spokojný.

Kapacita
70 Ah
Štartovací prúd
300 A
Napätie
6 V
Pólovanie
pravé

Otrasuvzdorné batérie pre nákladné vozidlá. Autobatéria VARTA Promotive Black presvedčí inovatívnym know-how spoločnosti VARTA a ponúka výkon šitý na mieru pre staršie modely, ale aj pre všetky vozidlá so skôr nižšou spotrebou energie napríklad buldozéry, malé autobusy, malé traktory. Skvelý výkon, na ktorý je možné sa spoľahnúť. Vďaka preverené a vyskúšané hybridnej technológii ponúka rad Promotive Black vynikajúce rezervu výkonu. A za bežných pracovných podmienok je absolútne bezúdržbová. Celoročne tak môžete dosahovať zníženie prevádzkových nákladov.

• Ideálne pre vozidlá s nižšími nárokmi na elektrickú energiu
  • Štandardné technológie OE a nízka spotreba vody umožňuje aj na základnej úrovni znižovať TCO
  • Spĺňajú požiadavky normy EN (EN 2) a normy pre odolnosť proti otrasom (V1)
  • Energy Control - nízke samovoľné vybíjanie vďaka technológii využívajúce vápnik a striebro
  • Najvyšší výkon pri studenom štarte motora o veľkých objemoch
  • Plne nabitá, naplnená, ihneď pripravená k použitiu
  • Absolútne bezúdržbová (nie je treba dopĺňať vodu)
  • Mimoriadne bezpečná vďaka technológii labyrintového veka, ochrane proti spätnému zážihu, ochrane proti dotyku pólov a špeciálnym zátkam

Optimálne riešenie pre:

• Nákladné auto bez nakladacej plošiny
  • Dodávkový automobil
  • Nákladné auto bez sklápače
  • Stavebné stroje: bager, buldozér, kolesový nakladač
  • Malé autobusy
  • Poľnohospodárstvo: malé traktory a ťažné stroje

Akumulátor je dodávaný nabitý, pripravený na prevádzku.

Na sklade • 1 variant9 €94 % • 2 581 recenziíĎalšie informácie

• Spokojnosť.
  • , prevzaté z Heureka.cz

6V baterie pro mého veterána - Trabant 601. Již jsem jednu úplně stejnou měl, dobře sloužila cca 6 let.

• , zakúpené v Battery Import

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant9 €94 % • 2 581 recenziíĎalšie informácie

• žiadne!

S produktom som nadmieru spokojný.